Construction Simulator 2012 Demo Oyunu

Kendi inşaat şirketini kurmak isteyen oyun severler için harika bir deneyim fırsatı olan Construction Simulator 2012 Demo Oyunu sizler için sitemize ekleniyor.

Bu harika Construction Simulator 2012 Demo Oyunu ile kendi inşaat şirketinizi kurma fırsatınızı elinize geçiriyorsunuz. Sizleri gerçekçi araçların, kuralların olduğu bu harika oyun şimdiye kadar hazırlanan en iyi simülasyon oyunlarından bir tanesidir. İlk olarak ufak bir sözleşme imzalayacak ve beton satacaksınız, daha sonra ise garaj yapacaksınız. Paranızı biriktirdikçe vinç ve benzeri araçları satın alarak inşaat şirketinizin kısa sürede büyümesini sağlayabilirsiniz. İnşaat işinin her aşamasında bulunacağınız bu harika oyunu oynamak istiyorsanız acele olarak sitemize gelin ve bu harika oyunu oynayın. Construction Simulator 2012 Demo Oyunu ile gerçekçi araçlarla dolu bir filo kurma şansını da elde etmiş oluyorsunuz. Sizleri heyecan verici görevlerin içerisine sürükleyecek olan bu güzel oyunda bir sürü şantiyede görev yapacak ve gerçek deneyimleri yaşayacaksınız. Construction Simulator 2012 Demo Oyunu sistem gereksinimleri olarak çok fazla bir özellik istemiyor, ancak bilgisayarım yorulmasın diyorsanız iyi bir sisteme sahip olmanız gerekiyor.

Construction Simulator 2012 Demo Oyunu indirmek için aşağı kısımda yer alan oyun indirme linkini kullanabilirsiniz.

Construction Simulator 2012 Oyun Resimleri

Construction Simulator 2012 Sistem Gereksinimleri

OS: Windows XP (SP3) / Vista / 7,
800 MHz Pentium III veya üstü İşlemci
2GB RAM
700 MB boş HD alanı
DirectX 9.0c
3D Grafik 256 MB RAM,
CD-ROM Sürücü

Demo Oyun Linki

Construction Simulator 2012 Demo Oyunu indir


Bu oyun için en çok aranan terimler:

  • tır oyunları indir
  • simulator oyunları
  • simulasyon oyunları indir
  • simulator oyunları indir
  • tır oyun indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


altı − = 5

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>