Dungeon Siege: Legends of Aranna Demo





Birinci serisi ile efsane olan nadir oyun vardır, işte o oyunlardan bir tanesini sizlere örnek olarak sitemizden vermek istiyorum, Dungeon Siege: Legends of Aranna Demo oynamaya hazır mısınız? Eğer cesaretin var ise bu oyunu oynamanı tavsiye ederim.

Dungeon Siege: Legends of Aranna Demo yeni hikayesi ve yeni görüntüleri ile oyun severlerin huzuruna çıkıyor. Oyunda birinci serinin üzerinde hikaye olarak epeyce bir zaman geçti. Bıraktığımız zamanda Ehb krallığında her şey güzel bir şekilde giderken biz oyunu bıraktıktan sonra epeyce gelişmeler yaşanmış. Arhok kentinin başı şehrin bütün kapılarını bilinmeyen sebepler dolayısı ile kapattırmış ve giriş çıkışlar yasaklanmış. Bir an evvel bu garip olayların çözümlenmesi gerekiyor ki burada da sen devreye girerek Dungeon Siege: Legends of Aranna Demo oynamaya başlayacaksın.

Oyunumuz gayet gizemli ve tehlikeli olaylar ile doludur, siz değerli arkadaşlarıma oyunu oynamanızı tavsiye ederek herkese Dungeon Siege: Legends of Aranna Demo ile iyi eğlenceler diliyorum.

Dungeon Siege: Legends of Aranna Oyun Resimleri

Dungeon Siege: Legends of Aranna Sistem Gereksinimleri

Windows XP/Vista/7
333MHz İşlemci
1.5GB Sabit Disk
8MB 3D Ekran Kartı
Ses Kartı
128MB RAM

Demo Oyun Linki

Dungeon Siege: Legends of Aranna Demo indir 


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


iki + = 4

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>