geyik vurma oyunu indir

Avcılık yapmayı hobi haline getiren insanları gereksiz gere hayvanları öldürme kötülüğünden kurtarmak için hazırlanan kaliteli bir oyunu geyik vurma oyunu indir konusu ile sizlere sunuyorum.

Oyunumuz Hunting Unlimited isimli avcılık oyunudur, 2011 yılında piyasaya sürülen bu oyun thq firması tarafından yapıldı. Oyun bir avcılık oyunu olması sebebi ile +12 yaş sınırı vardır. Bu kaliteli yapım ile zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varamayacaksınız. İlk olarak sitemize gelerek geyik vurma oyunu indir butonuna basın ve oyunu indirin, daha sonra ise mağazaya giderek kendinize uygun olan silahları seçin ve avcılık yapmak için oyuna başlayın. Gelişmiş av silahları ile avcılık yapacağınız bu oyunu bir tık ile indirebilirsiniz. geyik vurma oyunu indir ve daha fazla konuyu sizler için sitemizde barındırmaya devam edeceğim.

Boyutu da gayet uygun olan bu oyuna sahip olmak için aşağıda yer alan geyik vurma oyunu indir butonunu kullanabilirsin.

Geyik Vurma Oyun Resimleri

Geyik Vurma Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/Win7
İşlemci: 1,0 GHz
Bellek: 256 MB RAM
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş disk alanı
Ses Aygıtı: DirectX ile uyumlu
Video: 128 MB

Oyun Linki

geyik vurma oyunu indir


Bu oyun için en çok aranan terimler:

  • geyik vurma oyunu indir
  • hayvan vurma oyunu indir
  • geyik oyunu indir
  • hunting unlimited 2012
  • geyik vurma oyunu

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


sekiz − 6 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>