haylaf oyunu indir

Counter Strike isimli efsanenin yapımcıları olan sierra tarafından üretilen bir diğer efsane oyun Half Life halk dili arasında haylaf oyunu sitemize haylaf oyunu indir konusu ile ekleniyor. Hareketli dakikalar geçireceğiniz bu oyunumuz ile macera hiç eksik olmayacaktır.

Oyun counter strike’nin atası olarak da nitelendirilebilir. Bu oyunu oynarken eski zamanlarda ne partiler yapardık hepsi birden aklıma geldi. İçerisinde bulunan değişik silahlar ve farklı özellikler sizlere keyifli dakikalar geçirtirdi, ancak şimdi bu oyunu oynayan çok insan kalmadı. Yinede nostalji yapmak isteyenler var ise sitemizin haylaf oyunu indir konusuna girerek oyunu indirebilirler. Sitemizi takip eden bütün arkadaşlara özel olarak hazırlanan oyunları haylaf oyunu indir konusu kalitesinde eklemeye devam edeceğiz.

haylaf oyunu indir ve daha fazla oyun için bizleri takibe devam ediniz.

Haylaf Oyun Resimleri

Haylaf Oyunu Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem gereksinimi:
- İşlemci: 1.2 GHz’lik bir işlemci
- Hafıza: 256 MB Ram

Önerilen Sistem gereksinimi :
- İşlemci: 2.4GHz
- Hafıza: 512 MB Ram
- Ekran kartı: DirectX 9 uyumlu bir ekran kartı
- İşletim sistemi: Windows 2000/XP/ME/98

Oyun Linki

haylaf oyunu indir


Bu oyun için en çok aranan terimler:

  • haylaf
  • haylaf oyunu
  • haylaf oyunu indir
  • haylaf indir
  • haylaf oyna

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


iki × 2 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>