metro oyunu indir

Günümüzden tam olarak 21 sene uzakta gerçekleşen güzel bir metro oyunu oynamak istersen metro oyunu indir konusuna girerek oyunu indirebilirsin.

2033′lü yıllarda yeryüzünde yaşam tamamen bitmiş durumdadır. İnsanlar yeryüzünden çekilerek metro duraklarına sığınmışlar. Burada korku dolu bir bekleyiş yaşanırken yeryüzünün eski haline döndüğü haberleri gelir. Bir grup asker yeryüzüne çıkarak buraları araştırmaya başlar ve macerada bundan sonra başlıyor. +18 yaş sınırı olan bu oyun THQ firması tarafından üretilmiştir. Oyun boyut olarak yüksek bir alanı kaplıyor, ancak demo versiyonu kısa sürede indirilebilmektedir. Oyunun sahibi olmak için metro oyunu indir butonuna basarak oyunu indirebilirsin.

Sitemizde bunun gibi bir çok oyunu paylaşmaya devam edeceğim, ekibim adına bütün oyunlarda başarılar dilerim. metro oyunu indir ve daha fazlası için takibe devam edin.

metro oyunu indir


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


× beş = 35

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>